KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 11944305
nr 1194 4305
Blandteknik / collage
Oidentifierad konstnär. Signerad. Motivet: 22x31 ca
Utrop:
300 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 juli 2018
kl 20:35:26
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr